Na rozgrzenié z wòrztą do Kolana

563

Do Kaszubskiego Rajdu LENO W PRZÓDK (20-21.05.) pozostały jeszcze prawie dwa miesiące, ale już w najbliższą niedzielę 26.03. o godz. 12:00 spotkamy się w Kolanie, czyli miejscu docelowym Kaszubskiej Biesiady.

Na rozgrzenié z wòrztą (rozgrzewka z kiełbasą) – jak nazwaliśmy nasze spotkanie w Gospodarstwo Agroturystyczne Stadnina koni Kolano wybiera się część uczestników majowego LENO W PRZÓDK. Pojawią się: Trabanty (2 szt.), Wartburgi (3 szt.), Polonezy (4 szt.), Żuki (3 szt.), Fiaty 126 p (5 szt.), Tarpan Honker (1 szt.), Wołga (1 szt.), Łady (2 szt.), Fiat Cinquecento (1 szt.), UAZ (1 szt.) i Fiaty 125p (2 szt.). Wymienione pojazdy wezmą udział w krótkiej sesji zdjęciowej, w której weźmie udział także gwiazda LENO W PRZÓDK Kaszubska Influencerka!

Pretekstów do spotkania mamy kilka. Po pierwsze: nie możemy się doczekać majowego wydarzenia i chcemy się po prostu spotkać. Po drugie: Omówimy organizację wydarzenia wraz z rozliczeniem zamówionych noclegów oraz zaliczymy mały rekonesans po obiekcie. Po trzecie: zrobimy kilka fajnych fotek. Po czwarte: choć to powinno być po pierwsze, skosztujemy wursta z grilla i posmakujemy grochówki autorstwa Mateusza Bullmana. Po piąte (i to najmniej istotne) takie spotkanie będzie troszkę niecodzienną formą do przybicia piątki z okazji mojej pięćdziesiątki… 🙂

Możemy wymieniać jeszcze kilka powodów, ale tym najfajniejszym będzie to, że znowu poczujemy radość z jazdy naszymi wschodnimi autkami z myślą o spotkaniu z innymi pasjonatami.

B.A.