Bosch Service Pawlik oferuje usługę regeneracji turbosprężarek, którą rozpoczyna dokładne zdiagnozowanie problemu, a następnie poddanie gruntownym testom na precyzyjnych maszynach i urządzeniach. Wszystkie turbosprężarki są naprawiane w 100% z wykorzystaniem najlepszych dostępnych części, a pracownicy serwisu korzystają tylko z najnowocześniejszych maszyn. Dodatkowo, do każdej turbiny dodawane są wyniki testów, które są podstawą do udzielonej 24-miesięcznej gwarancji.

Najpopularniejsze usługi, które oferuje Bosch Service Pawlik to regeneracja turbosprężarek, czyszczenie turbiny, wyważanie turbo oraz naprawa zmiennej geometrii. Regeneracja turbosprężarki jest bardzo rozsądną alternatywą dla zakupu całkowicie nowego podzespołu. W ramach tej usługi wszystkie zużywające się elementy są wymieniane na nowe, dzięki czemu turbosprężarka jest przywracana do fabrycznej jakości. Warto zaznaczyć, że regeneracja jest również przyjazna dla środowiska, ponieważ zmniejsza ilość odpadów. Dodatkowo, regeneracja znacznie wydłuża żywotność turbiny, a pozwala na uniknięcie kolejnych usterek.

W Bosch Service Pawlik duży nacisk kładziony jest na jakość wykonania usług, dlatego zawsze problem jest dokładnie diagnozowany, a w całości procesu mechanicy korzystają z najlepszych dostępnych części oraz najnowszych maszyn. Wyniki testów są podstawą dla 24-miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę.

Ważne jest, aby po wykonanej regeneracji pamiętać o szeregu czynności, które pozytywnie wpływają na żywotność układu turbodoładowania. Należy wymienić olej silnikowy na świeży oraz dokładnie oczyścić przewody zasilane olejem.

Jako autoryzowany serwis Bosch Diesel Car Service, ich pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby być na czasie z najnowszymi rozwiązaniami dla silników diesla lub benzyny z turbodoładowaniem. Dzięki temu serwis może zagwarantować, że naprawa będzie przeprowadzona na najwyższym poziomie. Firmę wyróżnia także przynależność do sieci autoryzowanych warsztatów Melett, które zostały stworzone do obsługi podzespołów turbodoładowania na najwyższym poziomie dostępnym na świecie.

P Ł A T N Y ___T E K S T___R E K L A M O W Y