Grafika z autoKASZUBY – autoPROMOCJA

961

Od wielu lat zajmuję się GRAFIKĄ KOMPUTEROWĄ. Pierwsze grafiki, tworzyłem za pomocą języka BASIC jeszcze w czasach 8-bitowych komputerów ZX Spectrum i Commodore 64. Było to pod koniec lat 80 XX w. Od ponad ćwierć wieku zajmuję się tym zawodowo. Wciąż sprawia mi to radość. Chyba dzięki temu udaje się rozwijać swój warsztat. Programy CorelDRAW oraz Photoshop pozwalają tworzyć nowe style bez ograniczeń ale ze smakiem i gustem. Wszystko jest kwestią wyobraźni. Grafiki wektorowe przenikają się z rastrowymi. Dawniej malowałem obrazy pędzlem i szkicowałem ołówkiem, dzisiaj moimi narzędziami są multimedia.

Poniżej prezentuję gamę swoich usług graficznych. Proponuję także usługi innego rodzaju. Jestem absolwentem DZIENNIKARSTWA I PUBLIC RELATIONS Uniwersytetu Gdańskiego i GWSH. Pisanie tekstów daje podobną satysfakcję, co tworzenie grafik. Mam na koncie setki publikacji sportowych, motoryzacyjnych, a także o tematyce społecznej. W swoim dorobku mogę pochwalić się również autorskimi pozycjami książkowymi i albumami. Miałem ten przywilej, że mogłem napisać tekst do książki, złożyć ją graficznie oraz… umieścić w niej zdjęcia własnego autorstwa. W ten sposób zdradzam Wam, że moją kolejną pasją jest FOTOGRAFIA. Może masz firmę i potrzebujesz kilka dobrych nieszablonowych tekstów reklamowych?

To nie wszystko! Uwielbiam obcować z pojazdami zabytkowymi i klasycznymi. Szczególnie upodobałem sobie te z bloku wschodniego. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem Trabanta. Stąd pomysł, aby oprócz pracy dla drukarni i lokalnej gazety założyć także własną działalność. W konsekwencji stworzyłem niewielkie studio AUTOKASZUBY GRAPHICS GARAGE. Zapraszam tam właścicieli ciekawych aut na darmowe sesje zdjęciowe. Fotografie wykorzystuję do tworzenia grafik na koszulki własnej produkcji, kubki, bluzy itd.

Z racji, że lubię być aktywny, mam za sobą organizację wielu imprez sportowych, charytatywnych i motoryzacyjnych ale to już temat do innego opowiadania. Zapraszam do zapoznania się z poniższym cennikiem usług. Dla ich realizacji wykorzystam nabyte umiejętności, które z pełnym zaangażowaniem wykorzystam dla Ciebie i Twoich potrzeb.

USŁUGA GRAFICZNACena brutto:Realizacja:
Projekt logo400 zł5-7 dni
Projekt oklejenia pojazdu400 – 1500 zł5-9 dni
Projekt ulotki – 1 strona formatu DL (1/3 A4)150 zł5-7 dni
Projekt ulotki – 2 strony formatu DL 250 zł5-7 dni
Projekt ulotki – 6 stron formatu DL (dwustronny A4) 350 zł5-7 dni
Projekt ulotki (1 strona formatu A5)200 zł5-7 dni
Projekt ulotki (2 strona formatu A5)300 zł5-7 dni
Projekt ulotki (1 strona formatu A4)220 zł5-7 dni
Projekt ulotki (2 strony formatu A4)300 zł5-7 dni
Projekt wizytówki150 zł3-5 dni
Projekt plakatu 200 zł3-5 dni
Projekt roll-upu300 zł3-5 dni
Projekt opakowania produktuod 300 zł5-7 dni
Projekt billboarduod 300 zł5-7 dni
Projekt layoutu strony internetowej500 zł5-9 dni
Skład/łamanie graficzne gazety/biuletynu/książkizależne od objętości
Inne usługi graficzne oraz przy większych zamówieniach ceny do uzgodnienia
PUBLIKACJA NA PORTALU autokaszuby.pl:Cena netto:
Tekst reklamowy + zdjęcia/grafiki – materiały zleceniodawcy (piąta publikacja gratis)150 zł
Przygotowanie tekstu reklamowego Public Relations (do 500 znaków)250 zł
Wystawiam fakturę VAT

Bogdan Adamczyk • bogada@wp.pl • 601 411 636

PS. Przed publikacją powyższego tekstu, przeczytałem go żonie Iwonie. Zaproponowała, abym dodał informację, że prowadziłem szkolenia z obsługi programów do obróbki grafiki komputerowej. Rzeczywiście, w minionej dekadzie na kilkunastu kursach nauczyłem obsługi aplikacji CorelDRAW oraz Photoshop wiele osób. Pozytywnie ukończyły egzaminy otrzymując unijne certyfikaty. Muszę jednak uczciwie dodać, że 40- lub 80-godzinne szkolenie jest tylko technicznym wstępem do obsługi narzędzi. Potrzebne są jeszcze pewne cechy. W skrócie: kilkadziesiąt godzin nie wystarczy do wyrobienia gustu, wyczucia stylu i wrażliwości artystycznej.