“ROBERT” – MIASTKO
Mój motor to motor KTM LC8 Super Duke, rocznik 2006 o pojemności 990 cm3. Zakupiony miesiąc temu, świeżynka 🙂 Jak na swój wiek, bardzo zadbany, świeża okleina, malowany nie był, nie widać też śladów kolizji. Prowadzi się świetnie. Ciężki do jazdy, jeśli chodzi o prędkość. Przy 160 km/h pęd wiatru ściąga z siedziska. Powiedziałbym, że to taki typowy popierdalacz 😀

WERONIKA – LIPNICA
Jest to cross o pojemności 125 cm3, automat. Specjalnie obniżony, bo do wyższego bym nie dosięgnęła 🙂 Kręci mnie to, adrenalina z tym związana, można pojeździć, poszaleć, poczuć wiatr we włosach. Zawsze miałam styczność z motorami, bo mój brat od zawsze jeździ. Bardzo to lubię i cieszy mnie jazda sama w sobie. Dla mnie i mojego crossika jest to pierwszy zlot, bo mam go dopiero od 2 tygodni. Pociechę mają z niego też znajomi i rodzice 🙂 Mam nadzieję, że to nie jest mój ostatni zlot.

ADRIAN – LIPNICA
Posiadam quada Yamaha Raptor 700 o mocy 50 KM. Sportowy model 🙂 Świetnie się go prowadzi, a na placu w Janowie sprawdza się znakomicie. Uwielbiam nim poszaleć w trudnym terenie, a tu taki właśnie jest. To już moja szósta wizyta na zlocie w Janowie i z roku na rok jest coraz lepiej. Jest klimat, świetna organizacja, coraz ciekawsze atrakcje i coraz różniejsze maszyny.

Daniel