Jako jedyni w naszym województwie otrzymali to prestiżowe wyróżnienie. Dan-Car traktuje je jako najbardziej prestiżowe wśród dotąd im przyznanych.

12 lat temu otworzyliśmy niewielki sklepik motoryzacyjny mieszczący się na zaledwie 30 metrach kwadratowych. Obecnie nasz magazyn oferuje 300 tys. części zamiennych – mówi Daniel Żyźniewski, który zarządza sklepem. 100 metrów od niego stoi warsztat, młodsza gałąź firmy. Tam spraw dogląda jego brat Tomasz Żyźniewski. – Warsztat Dan-Car funkcjonuje pod szyldem ProfiAuto Serwis. I dotychczas wyróżnienia otrzymywaliśmy w tej sieci. Tym razem jednak w konkursie wzięły udział warsztaty także pozostałych dużych sieci w Polsce: Eurowarsztat, Bosch Car Service, AutoCrew, Q-Service i Perfect Service – wylicza T. Żyźniewski. Dan-Car w konkursie Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych „Bezpieczny Warsztat” jako jedyny został wyróżniony nie tylko w naszym województwie, ale i niemal na całym Pomorzu.

Konkurs podzielono na trzy kategorie. Bytowską firmę oceniano w tej najbardziej prestiżowej, tj. dużych warsztatów z co najmniej sześcioma stanowiskami naprawczymi. – Traktujemy to jako nagrodę za naszą dotychczasową pracę – mówi D. Żyźniewski. Bytowski serwis odwiedzali specjalni audytorzy. – Zwracali uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Szukali mocnych i słabych punktów. Niewiele zabrakło nam do podium – dodaje D. Żyźniewski.

Bogdan Adamczyk

PS. Prężnie rozwijającej się firmie Dan-Car gratulujemy sukcesu, natomiast Internautom już dzisiaj możemy zdradzić, że za kilka tygodni na naszych łamach bliżej przedstawimy bytowską firmę.