Jeżeli mówimy o naprawie i przedłużeniu żywotności wtryskiwaczy, to nie ma obecnie lepszego rozwiązania niż regeneracja. Aby działały w pełni i wydajnie przez długi czas, należy skorzystać z usług profesjonalnego warsztatu, dysponującego specjalistycznym sprzętem i doświadczeniem w naprawie części układu zasilania energią i paliwem pojazdu z silnikiem Diesla.

Usterki wtrysków wymagają jak najszybszej interwencji i reakcji mechanika, ponieważ w innym wypadku kierowca narażony jest na całkowite unieruchomienie pojazdu, a co więcej – wysokie koszty, jakie trzeba wtedy ponieść na zakup nowych części. Objawy uszkodzonego wtryskiwacza obejmują trudności z uruchomieniem silnika, szarpanie i nierówną pracę silnika, utratę mocy i osiągów oraz specyficzne dźwięki wydobywające się z maski silnika. Jeśli zauważysz którykolwiek z tych objawów, nie powinieneś czekać na naprawę, ponieważ każde opóźnienie zwiększy uszkodzenia i koszty naprawy. Ponadto nie jesteśmy w stanie naprawić uszkodzonych mechanicznie części, więc rekonstrukcja w takim przypadku nie jest możliwa.

Warto zatem zwrócić się do profesjonalnego serwisu wymiany wtryskiwaczy, jakim jest Bosch Service Pawlik. Tam możesz liczyć na rzetelny i sprawny serwis naprawczy, a także dwuletnią gwarancję na naprawiane części. Co możemy zrobić, aby skorzystać z oferty, nawet jeśli nasza lokalizacja jest daleko od siedziby firmy (Stalowa Wola)? Cóż, wystarczy wyjąć wtryskiwacze z układu, odpowiednio je zapakować i dostarczyć kurierowi. Po maksymalnie 1-2 dniach paczka wraca do klienta, a wtryski są gotowe do natychmiastowego montażu.

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy w Bosch Service Pawlik? Główne etapy tej usługi są wymienione poniżej:

  1. Diagnostyka – wtryskiwacze są dokładnie sprawdzane w celu określenia stopnia zużycia.
  2. Czyszczenie – zdemontowane części umieszczane są w myjce ultradźwiękowej, gdzie zostają oczyszczone z wszelkich pozostałości.
  3. Wymiana części – jeśli sytuacja tego wymaga, zużyte lub uszkodzone części zostaną wymienione na nowe.
  4. Regulacja i oględziny – ostatnim krokiem jest regulacja wtryskiwaczy zgodnie z zaleceniami producenta oraz sprawdzenie ich parametrów na hamowni.

P Ł A T N Y ___T E K S T___R E K L A M O W Y