W minioną sobotę 5.10. w Serocku odbyła się konferencja członków sieci ProfiAuto oraz partnerów handlowych Moto-Profil. W gronie ponad 450 zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli Centrum Motoryzacyjnego Dan-Car. Podczas uroczystej gali Agnieszka Żyźniewska i Daniel Żyźniewski otrzymali nagrodę w kategorii „Aktywność marketingowa – online marketing”. To kolejny sukces firmy Dan-Car, partnera marki ProfiAuto w Bytowie.

Podczas gali podsumowano działania sieci w ciągu roku. – Po raz pierwszy w historii marki przyznano nagrody ProfiAuto. Ich celem jest wyróżnienie partnerów stanowiących wzór do naśladowania dla innych firm z branży oraz podkreślenie ogromu pracy wykonanej przez nich w danej dziedzinie – mówi Natalia Piskorz, PR manager marki ProfiAuto.

Marka ProfiAuto, zrzeszająca hurtownie i sklepy motoryzacyjne oraz serwisy samochodowe w Polsce, Czechach i na Słowacji, zauważyła aktywność bytowskiej firmy. Oprócz kategorii, w której wyróżniono Dan-Car, czyli działania online marketing, wręczano nagrody także za działania wizerunkowe, event marketing oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. – O przyznaniu wyróżnienia właśnie partnerowi Dan-Car zdecydowało aktywne budowanie wspólnej marki, nowoczesne podejście do komunikacji z klientem, głównie w Internecie, w mediach społecznościowych. Doceniono także systematyczne rozwijanie strony internetowej hurtowni, kreatywne promowanie wydarzeń motoryzacyjnych w swoim regionie oraz bieżące informowanie o akcjach i promocjach organizowanych w firmie Dan-Car – wyjaśnia N. Piskorz.

Nagrodę wręczyli wiceprezes firmy Moto-Profil, Michał Tochowicz, oraz gość specjalny konferencji, Krzysztof Ignaczak – wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce. – Nie spodziewaliśmy się takiego wyróżnienia w gronie wszystkich partnerów ProfiAuto w Polsce – mówi A. Żyźniewska, odpowiedzialna za promocję i wizerunek Centrum Motoryzacyjnego Dan-Car. – Fakt, że wyróżnienie dotyczy części mojej pracy, tylko zwiększa moją radość i satysfakcję – dodaje.

Powodów wyróżnienia rodzinnej firmy Żyźniewskich jest wiele. Firma została tytularnym partnerem pierwszej edycji Rajdu Dan-Car, w którym właściciele pojazdów klasycznych z Automobilklubu Bytowskiego pokonali ponad 1800 km, odwiedzając niemieckie muzea motoryzacyjne. To nie wszystko, bo Dan-Car wspólnie z ProfiAuto wspierał organizację największej na Kaszubach imprezy motoryzacyjnej – Classówkę w Stężycy, a jeszcze kilkanaście dni temu współorganizował coroczną akcję PitStop ProfiAuto, w której za darmo zbadano 83 pojazdy. – Organizujemy wiele imprez pod szyldem naszej firmy i ProfiAuto – zapewnia D. Żyźniewski, współwłaściciel Centrum Motoryzacyjnego Dan-Car.

Do Serocka nie mógł pojechać drugi współwłaściciel firmy, Tomasz Żyźniewski, który z radością przyjął wieść z gali. – Każde wyróżnienie daje energię i chęci do dalszych działań. Dla nas jest ono tym bardziej ważne, że zostaliśmy jako pierwsi wyróżnieni w tej kategorii – mówi.

Teraz na nas patrzą podobne firmy. Nie możemy jednak spocząć na laurach i myślimy o kolejnych przedsięwzięciach – dodaje A. Żyźniewska. – Już dzisiaj możemy poinformować, że będziemy wspierać drugą edycję Rajdu Dan-Car. Tym razem miłośnicy zabytkowej motoryzacji z Ziemi Bytowskiej odwiedzą muzea Jawy, Skody i Tatry w Czechach – zapowiada pan Daniel. – Pomysłów na kolejne działania marketingowe nam nie brakuje. Powiem więcej, tam gdzie jest Dan-Car, tam jest również ProfiAuto i z pewnością dalej pójdziemy drogą wzajemnego wsparcia – dodaje pani Agnieszka.

W rozmowie z właścicielami firmy Dan-Car zauważa się entuzjazm i zaangażowanie nie tylko w działania marketingowe. Pani Agnieszka aktywnie wspiera i inicjuje także akcje charytatywne. – Kocham swoją pracę, a markę ProfiAuto uwielbiam i z największą przyjemnością będziemy ją nadal promować – zapowiada A. Żyźniewska.

Bogdan Adamczyk